Celular
+86 (574) 62759822
Posta elektronike
sales@yyjiaqiao.com

Rreth Nesh

Yuyao Jiaqiao Auto Accessories Co, Ltd. është një kompani e cila speicializon në prodhimin e llojeve të kompresorit të ajrit të makinës 12VDC (fryrës i gomave të makinave), pastruesit të vakumit të makinave, mjeteve dhe aksesorëve të rrugës urgjente, etj. Ndodhet në lindje të provincës Zhejiang - Yuyao qytet i cili është 1 orë me makinë nga aeroporti Ningbo Lishe (Porti Ningbo), dhe 2 orë me makinë nga Hangzhou ose Shanghai. Kompania mbulon një sipërfaqe prej 1500 metra katrorë dhe me 80 të punësuar, produkte eksportojnë në të gjithë botën me shumicën e çertifikatave ndërkombëtare të hyrjes si CE, RoHS, etj.
Si një nga fabrikat kryesore dhe profesionale, bazuar në politikën e cilësisë së "konsumatorit së pari i orientuar drejt cilësisë", ne kemi krijuar një sistem të saktë dhe shumë efikas të kontrollit të cilësisë. Certifikatat e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO 9001: 2000 janë marrë në 2006.
Për të rritur përparësitë e sfidave në konkurrencën globale të çmimeve dhe për të kontrolluar më mirë cilësinë, ne zhvilluam punëtorinë tonë të harware, punëtori motorike, punëtori injeksioni, seminar montimi dhe seminar formimi. Shumica e pjesëve kryesore të produkteve tona prodhohen në fabrikën tonë, të gjitha produktet e përfunduara vijnë nga linjat tona të montimit. Me këto pajisje profesionale prodhimi dhe ekip të shkëlqyeshëm R & D, aftësia jonë e prodhimit arrin 50,000 copë kompresor ajri ose pastrues vakumi çdo muaj. Ne gjithashtu krijuam qendrën tonë të kontrollit të cilësisë, ekipet e zhvillimit të produkteve.
Ndërkohë, për të rritur përparësitë e sfidave në ekonominë globale të shërbimeve të mira, në bazë të kalimit të sistemit të menaxhimit ISO9001 certifikimit, kompania miratoi ERP, OA dhe sistemin e menaxhimit të biznesit elektronik. Ne gjithashtu do të vazhdojmë të prezantojmë teknologji të përparuar vendase dhe të huaj dhe përvojën e menaxhimit dhe të përpiqemi të përmirësojmë cilësinë e produktit dhe konkurrencën. Shumica e produkteve tona janë me certifikata ndërkombëtare tani.