Celular
+86(574)62759822
E-mail
sales@yyjiaqiao.com

21268, fshese makine 4 ne 1 12V me kompresor ajri dhe drite

Përshkrim i shkurtër:

1) Dizajni i tehut të ventilatorit prej alumini siguron thithje të fortë dhe zhurmë më të ulët
2) Filtri HEPA Hypa, mund të lahet, më shumë thith pluhur
3) Kordoni i zgjatur 3 m me çakmak për makinë
4) Motor me fuqi të lartë 100 W
5) Dizajni klasik i lëvizjes me 19 cilindra, i qëndrueshëm dhe i besueshëm
6) Matës i integruar i gazit
7) Burim i dritës LED me shkëlqim të lartë
8) Një shumëllojshmëri aksesorësh, më të përdorur


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Dizajn i ri me teknologji të lartë, i integruar 4 funksione klasike në produktin e dorës, i bukur dhe i dobishëm. Është më e mira për shoferët si mjete. Gjithashtu dhurata më e mirë për shoferët. Një mjet i domosdoshëm në çantën e shpinës së makinës suaj.

Vetitë mekanike
Materiali ABS, PS, Bakër, Al, Fe.
Rrjedha e thithjes 3,2 Kpa, > 265 g, 100 Watt
Media thithëse I lagësht dhe i thatë
Karakteristikë Elektrike
Fuqi e vlerësuar 12V100Watt për vakum, 12V90Watt për kompresorin e ajrit
Furnizimi me energji elektrike Kabllo rryme 3m me çakmak makine, i shkrire.
Ndërro Ndërprerësi i kompresorit/Fik/Fshesë me korrent, Çelësi i ndezjes/fikjes së dritës
Karakteristikë fryrëse
Presioni maksimal 150 PSI
Pistoni & Cilindri Pistoni dhe cilindër 19 mm
Vëllimi i daljes Appr. 12 LPM
Funksion shtesë
Funksion shtesë Drita emergjente e përfshirë.
Paketat
Aksesorë 3 hundë thithëse, 3 adaptorë për fryrje, 1 zorrë ajri
Paketa e jashtme 50*37*47 cm, 12 copë/ctn, 19,5/18,5 kg.

4 funksioni kryesor si më poshtë
1) Kompresor ajri 12V si fryrës i gomave të makinave për shumicën e makinave, biçikletave, motoçikletave, furgonëve, shtratit me ajër, anijeve ajrore, etj.
2) Fshesë me korrent 12V për të thithur lëkurën, pluhurin që e bën makinën tuaj të pastër
3) Drita e urgjencës
4) Kontrolli i presionit

Karakteret tipike si më poshtë
1) Tehet e aluminit ofrojnë thithje të fortë, por zhurmë të ulët
2) Mundësohet nga kordon 3 m me çakmak makine
3) filtër HEPA me cilësi të lartë
4) Motori me vakum të fortë 100 vat
5) Bërthama klasike e kompresorit 19 mm i përshtatet shumicës së gomave.
6) Matës i integruar i ajrit
7) Burim drite LED super i ndritshëm
8) shumë aksesorë

xq

Funksioni i zëvendësimit

1) Ngjyra rozë e artë mund të lyhet

2) matësi i ajrit mund të përmirësohet në dixhital

3) Bërthama e kompresorit të ajrit 19 mm mund të përmirësohet në 22 mm

4) Bother 2) dhe 3) janë përmirësuar

5) Spina e rrymës së bashkuar;

23
11
certificate

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni