Celular
+86 (574) 62759822
Posta elektronike
sales@yyjiaqiao.com

21256D, fshesë me korrent makine 4 në 1 12V me kompresor ajri Dixhital dhe dritë

Përshkrim i shkurtër:

1) Ekrani i madh i njehsorit të ekranit dixhital është 50 me dritë të pasme, e cila duket shumë atmosferike
2) Pozicioni i njehsorit të ekranit dixhital është i qartë, i cili nuk do të bllokohet dhe mund të shihet pa anuar produktin
3) Tubi i ajrit dhe tela mund të mbështillen drejtpërdrejt në pjesën e poshtme të produktit, i cili është i lehtë për tu ruajtur
4) Pamja është shumë madhështore, dhe është forma private unike
5) Performanca e pompimit të ajrit dhe mbledhjes së pluhurit është më e lartë se ajo e kolegëve
6) Çmimi i produktit është shumë i ulët
konfigurimi është 22 pompim cilindri + pastrim vakumi 120W + ndriçim LED + ekran dixhital me ekran të madh ekran dixhital + vendosje paraprake e ajrit
7) Prokurimi ekzistues i fabrikës së makinave (Suzuki)


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

1) Ekrani i madh i njehsorit të ekranit dixhital është 50 me dritë të pasme, e cila duket shumë atmosferike
2) Pozicioni i njehsorit të ekranit dixhital është i qartë, i cili nuk do të bllokohet dhe mund të shihet pa anuar produktin
3) Tubi i ajrit dhe tela mund të mbështillen drejtpërdrejt në pjesën e poshtme të produktit, i cili është i lehtë për tu ruajtur
4) Pamja është shumë madhështore, dhe është forma private unike
5) Performanca e pompimit të ajrit dhe mbledhjes së pluhurit është më e lartë se ajo e kolegëve
6) Çmimi i produktit është shumë i ulët
konfigurimi është 22 pompim cilindri + pastrim vakumi 120W + ndriçim LED + ekran dixhital me ekran të madh ekran dixhital + vendosje paraprake e ajrit
7) Prokurimi ekzistues i fabrikës së makinave (Suzuki)

Karakteristikat Makanike
Materiali ABS, AS, bakër, metal, PVC, të tjerët
Ngjyrë E ZEZ + + argjend + e zezë transparente
Dimensioni i produktit 38,5 * 10,5 * 15CM
Rrjedhja e thithjes 4.0Kpaa
Media thithëse E lagur dhe e thatë
Karakteristikë elektrike
Fuqi e vlerësuar Pastrues 12V120watt në Ca vauum, 12V90Watt për fryrje të gomave
Furnizimi me energji elektrike Kabëll rryme 4m me prizë për cigare makinash tip amerikan
Fryrja Karakteristike
Piston & Cilindër 22 mm
Shpejtësia e fryrjes rreth. 5-6 minuta, (195 / 60R14, nga 0-35psi)
Paketat
Aksesorë 3 adaptorë për fryrje, 1 thithje, 1 gete, 1 adaptor gete, 1 furçë

Funksioni kryesor si më poshtë

1) kompresor ajri 12V si fryrës i gomave të makinës për shumicën e makinave, biçikletave, motorëve, furgonëve, shtratit ajror, varkave ajrore, etj
2) fshesë me korrent 12V për të thithur lëkurën, pluhur që e bën makinën tuaj të pastër
3) Drita e urgjencës
4) Kontroll presioni

Karaktere tipike si më poshtë

1) Dizajn elegant;
2) Mundësuar nga kordoni 3m me çakmak cigareje makine
3) filtër HEPA me cilësi të lartë
4) Motor vakumi i fortë 120Watt
5) bërthama klasike e kompresorit 21 mm përshtatet për shumicën e gomave
6) Ndërtuar në matësin dixhital të ajrit me 4 njësi, ndalet automatikisht në presionin e paravendosur
7) Burim super i ndritshëm i dritës LED
8) shumë pajisje
9) Paketimi: 50 * 36 * 43cm, 12 copë / ctn, 17 / 16Kgs 61 * 42 * 33.5CM , 8PCS , 13 / 12KG

21256-28

furçë për vakume

21256-29

zorrë thithëse për vakume

21256-30

pajisje thithëse për vakumet

21256-23

ekran i madh i ekranit dixhital në 50 mm me dritë të pasme

21256-24

dritë LED e ndritshme

21256-25

sedilje e lehtë për ruajtjen e zorrës së ajrit dhe kordonit të rrymës

23
11
certificate

  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni