Celular
+86(574)62759822
E-mail
sales@yyjiaqiao.com

11632, 12V fryrës gomash makinash

Përshkrim i shkurtër:

Mini kompresor ajri – shpejtësia e fryrjes së gomave 8 minuta
Lista e veçorive:
Presioni maksimal 1)150 PSI (10 Bar);
2) Mundësuar nga kordoni i rrymës DC12V 3m (10ft) me çakmakun e makinës;
3) Çelës i integruar i ndezjes/fikjes;
4) Dizajn perfekt i ruajtjes së zorrës së ajrit dhe kordonit të energjisë;
Struktura e cilindrit të pistonit 5)16 mm siguron shpejtësi të shpejtë të fryrjes dhe presion të lartë;
6) Dizajn elegant i fytyrës së produktit;
7)Amperi maksimal: 10A;
8) Matës i ajrit të përfshirë;
9) Zorrë e thurur e ajrit me prizë të fiksuar;
10) Aksesorë: 2 hundë dhe 1 gjilpërë sportive


 • Çmimi FOB: 0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë: 100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit: 10000 Copë/Copë në muaj
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Mini kompresor ajri – shpejtësia e fryrjes së gomave 8 minuta
  Lista e veçorive:
  Presioni maksimal 1)150 PSI (10 Bar);
  2) Mundësuar nga kordoni i rrymës DC12V 3m (10ft) me çakmakun e makinës;
  3) Çelës i integruar i ndezjes/fikjes;
  4) Dizajn perfekt i ruajtjes së zorrës së ajrit dhe kordonit të energjisë;
  Struktura e cilindrit të pistonit 5)16 mm siguron shpejtësi të shpejtë të fryrjes dhe presion të lartë;
  6) Dizajn elegant i fytyrës së produktit;
  7)Amperi maksimal: 10A;
  8) Matës i ajrit të përfshirë;
  9) Zorrë e thurur e ajrit me prizë të fiksuar;
  10) Aksesorë: 2 hundë dhe 1 gjilpërë sportive


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni