Celular
+86 (574) 62759822
Posta elektronike
sales@yyjiaqiao.com
 • about
 • about

Produktet tona

Faktet reale

Këtu kemi disa super fakte

 • We have professional production equipment and excellent R & D team to enhance the challenge advantages in global competition of price and control the quality betterWe have professional production equipment and excellent R & D team to enhance the challenge advantages in global competition of price and control the quality better

  Cilësia

  Ne kemi pajisje profesionale të prodhimit dhe ekip të shkëlqyeshëm R & D për të rritur përparësitë e sfidës në konkurrencën globale të çmimit dhe për të kontrolluar cilësinë më mirë

 • Our Factory pass the ISO9001 management system certification, company adopted ERP, OA and E-business management system to enhance advantages in global economy of good services.Our Factory pass the ISO9001 management system certification, company adopted ERP, OA and E-business management system to enhance advantages in global economy of good services.

  Certifikata

  Fabrika jonë kalon çertifikimin e sistemit të menaxhimit ISO9001, kompania miratoi ERP, OA dhe sistemin e menaxhimit të biznesit elektronik për të rritur përparësitë në ekonominë globale të shërbimeve të mira.

 • Jiaqiao is a company who speicializing in manufacturing types of 12VDC car air compressor, car vacuum cleaner, roadside emergency tools and accessories, etc.Jiaqiao is a company who speicializing in manufacturing types of 12VDC car air compressor, car vacuum cleaner, roadside emergency tools and accessories, etc.

  Prodhues

  Jiaqiao është një kompani që prodhon speciale në prodhimin e llojeve të kompresorit të ajrit të makinës 12VDC, fshesë me korrent makine, mjeteve dhe aksesorëve të rrugës urgjente, etj.

Aplikimet