Мобилен телефон
+86(574)62759822
Е-пошта
sales@yyjiaqiao.com

Контактирајте не

YUYAO JIAQIAO AUTO ACCESSORIES CO., LTD

Адреса

Бр. 1279 Западен пат Танџиалинг,

Улица Ланџијанг, Јујао, Жеџијанг, Кина

Е-пошта

Телефон

Телефон: +86(574)62759822

Факс: 62759823

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја